Poluvreme: Zvezda neefikasna, Stanković će morati nešto da menja...

nedelja 24.10.2021.
19:34

Crveno-beli daleko od svojih najboljih izdanja.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Završeno je prvo poluvreme na ''Rajku Mitiću'', Crvena zvezda je dočekala niški Radnički u okviru 14. kola Linglong Super lige Srbije, a rezultat posle 45 minuta je 0:0.

Crveno-beli večeras igraju u prilično izmenjenom sastavu, nema Kataija, Pavkova, koji su propustili i neke prethodne mečeve, a u startnoj postavi nisu ni Degenek, Kanga, Sanogo...

Ipak, kako se i očekivalo, Crvena zvezda je od početka utakmice imala inicijativu i stvarala je šanse pred protivničkiom golom. Pretili su Stanić, Falko, Ivanić tokom prvih pola sata, a u 26. minutu je Falku poništen gol zbog prethodne ofsajd pozicije.

Gosti su dobru priliku imali u 40. minutu kada je Mićibući šutirao iskosa sa leve strane, ali nije bio dovoljno precizan.

Kako se bližio kraj poluvremena, gosti su delovali otresitije, oslobodili su se pritiska, pa mogu da budu zadovoljni rezultatom posle 45 minuta igre, a u Zvezdi već na poluvremenu očekujemo određene promene u sastavu.