Luka Jović ne prestaje da rešeta u Bundesligi, novi gol!

subota 23.01.2021.
17:14

Bolji izbor ove zime nije mogao da napravi.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Srpski napadač Luka Jović, iako još uvek nije starter u Ajntrahtu, ne prestaje da rešeta mreže u Bundesligi, tek što se vratio u ekipu iz Frankfurta.

Danas njegov tim gostuje u Bilefeldu protiv Arminije, pitanje pobednika je poodavno rešeno, zahvaljujući raspoloženom Filipu Kostiću, a Jović je priliku da zaigra dobio u 66. minutu, pri vođstvu Ajntrahta od 4:1.

Samo devet minuta na terenu bilo mu je potrebno da ponovo zatrese mrežu, posle dva gola koja je postigao protiv Šalkea.

I ova akcija započela je od Filipa Kostića, po levoj strani, a Jović je elegantvo prihvatio loptu u kaznenom prostoru i levom nogom je poslao u mrežu, sa nekih desetak metara udaljenosti - 5:1 za Ajntraht.