nedelja 07.03.2021.
22:09

U Totenhemu se stvara novi strašan tandem.

EPA-EFE/Julian Finney

Fudbaleri Totenhema savladali su Kristal Palas sa 4:1 u okviru 27. kola engleske Premijer lige.

Domaći tim je stigao do vođstva golom Gereta Bejla u 25. minutu posle greške Luke Milivojevića, ali se Srbin iskupio asistencijom za Kristijana Bentekea koji je poravnao rezultat u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ipak, nastavak meča doneo je dosta drugačiju sliku na terenu gde je postao samo jedan tim.

Veoma raspoloženi Bejl je ponovo doveo Sparse u vođstvo u 49, da bi tri minuta kasnije Hari Kejn sjajnim udarcem povisio na 3:1.

Kapiten reprezentacije Engleske zablistao je i u 76. minutu kada je lepu timsku akciju krunisao novim golom. Kejn je tako praktično sam porazio gradskog rivala sa dva gola i dve asistencije.

Trijumfom nad "orlovima", Totenhem je dospeo na šesto šesto mesto Premijer lige sa 45 bodova, dok je Kristal Palas 13. sa 34.