Poluvreme: Partizan vodi u uzavreloj atmosferi, baš se zakuvalo!

subota 27.11.2021.
21:44

Crno-beli bolje odigrali u prvom poluvremenu

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Rukometaši Partizana večeras u Beogradu igraju prvi meč 1/16 finala Evropa kupa, rival im je rumunski Minaur Baja Mare, a crno-beli posle prvog poluvremena vode sa 15:13.

Gosti su nešto bolje počeli, ali Nemanja Živković posle odlične kontre donosi prvo vođstvo Partizanu od 3:2.

Kako je meč odmicao, golman Trnavac je sve bolje branio, pa je Partizan nedugo zatim uvećao prednost na 6:4, a u 12. minutu golom raspoloženog Petrića i na 8:5.

Crno-beli imaju veliku podršku navijača sa tribina, a atmosfera je dovedena do usijanja posle sedme odbrane Trnavca i Dragovićevog pogotka iz kontre za vođstvo od 13:10 u 23. minutu meča.

U takvoj atmosferi crno-beli stižu i do četiri gola prednosti, pošto je Nikola Ivanović bio precizan sa linije sedmerca, ali posle tajm-auta, Andrej Buzle sa dva gola uspeva da prepolovi vođstvo Partizana na 14:12.

Sam finiš poluvremena obeležio je sudar glavama Zečevića i Nađa. I jedan i drugi su prošli sa rasekotinama, a sudije su odlučile da - pokažu crveni karton Zečeviću dok su mu lekari zaustavljali krvarenje...