Isključen Katai! Opravdano, ili ne?

Sportske.net
sreda 01.03.2017.
7

Samo četiri dana posle sjajne partije protiv Valensije i odlučujućeg pogotka koji je postigao u tom meču, srpski reprezentativac u Granadi pokvario utisak, baš kao i njegov tim.

Napoli će izgubiti mnogo ako ne izbori Ligu Šampiona, Čelsi bi mogao da profitira!

16

Kako prenosi specijalizovani portal "Gol" jedan od ključnih igrača Napolitanaca, mogao bi da napusti klub u slučaju neuspeha ove sezone.

Kup Francuske - Spektakl na "Velodromu", 120 minuta, sedam golova i prolaz Monaka!

3

Fudbaleri Monaka uspeli su da se plasiraju u 1/4 finale Kupa Francuske, kako su u gostima bili bolji od Olimpik Marseja, ali tek nakon dodatnih 30 minuta.

Kad je teško - CR7! Ali, Barsa je ostala na vrhu!

254

Drama u Madridu! Real je bio na kolenima, pretio mu je čak i debakl protiv Las Palmasa na ''Bernabeu'', ali je u finišu Kristijano Ronaldo sa dva gola spasao kraljevski klub poraza! Katai ''pocrveneo'' u Granadi!

Nema kraja malerima za Sikserse, Embid završio sezonu!

3

Prosto je neverovatno šta je sve prethodnih godina zadesilo Sikserse.

Košmarnih 15 minuta za Real! Isključen Bejl, a onda je sve krenulo nizbrdo!

27

Las Palmas blizu senzacije na ''Santijago Bernabeu''!

Sergej načeo, Imobile dotukao ''Vučicu''!

3

Rimski dvoboj u Kupu Italije pripao Laciju, uz ključan doprinos našeg reprezentativca!

FA Kup - Hadersfild razljutio "Građane"!

3

Fudbaleri Mančester sitija poslednji su učesnik 1/4 finala najmasovnijeg takmičenja u Engleskoj.

Bajern za pola sata razbio Šalke!

10

Posle 8:0 protiv Hamburga prošlog vikenda, Bajern i večeras demonstrirao snagu, ovoga puta protiv Šalkea.

Gotovo je, Enrike doneo odluku!

29

Nakon utakmice sa Sporting Hihonom, trener Barselone je šokirao javnost.

Nikolić objasnio gde je Zvezdina prednost u odnosu na Partizan

Sportske.net, TV Partizan
7

Šef struke crno-belih sa velikim respektom govorio je o najvećem rivalu uoči 153. ''večitog derbija''.

Šokantna izjava Stodemajer: "Gej saigrač? Tuširao bih se preko puta..."

Beta
6

Nekadašnja NBA zvezda je u izjavio za izraelske medije priznao da mu "ne prija" društvo homoseksualaca.

Partizan izborio JOŠ VEĆU CENU za ''Blekija''!

Sportske.net, Novosti.rs
17

Još kad bi mogao da sačeka do leta sa prodajom, rast vrednosti talentovanog štopera bi verovatno bio još drastičniji, ali izgleda da će već do derbija posao biti dogovoren.

Sprema se spektakl na "Bernabeu", šou na samom startu susreta!

18

Dva gola, jedan neregularan i dva poništena za samo DESET minuta utakmice između madridskog Reala i Las Palmsa.

Zvezda nezadovoljna izborom sudije za derbi!