Vermezović: ''Mi neiskusni, Rubin znao šta hoće...''

Posle remija protiv Rubina u Humskoj, u poslednjem kolu Grupe H Lige Evrope, trener Partizana ocenoo da se još jednom pokazalo da njegovom timu nedostaje evropsko iskustvo.

EP - Novi trijumf Norvežanki, novi debakl Makedonki

Beta
0

U Grupi A Evropskog prvenstvam Norvežanke ostvarile i drugu pobedu, savladavši selekciju Češke. U soatlim mečevima, Danska bolja od Francuske, Makedonija doživela još jedan ubedljiv poraz.

Kiša odložila duel Sportinga i Videotona

Beta
0

Utakmica šestog kola Grupe G Lige Evropa između portugalskog Sportinga i madjarskog Videotona koja je trebalo da se igra večeras u Lisabonu odložena je zbog jake kiše i natopljenog terena.

LE - Đurđić i Tadić proradili na kraju, PAO pao na "Lejnu"

Sportske.net
0

Spuštena je zavesa na jesenji deo takmičenja u LE. Sparsi u direktnom duelu sa Panatinaikosom obezbedili plasman u šesnaestinu finala, Đurđić i Tadić postigli golove u "prijateljskoj" Tventea i Helsinborga.

Partizanov utešni remi

0

Fudbaleri Partizana remizirali u Humskoj protiv Rubina u poslednjem kolu Lige Evrope. Saša Marković početkom drugog poluvremena sjajnim golom doneo prednost crno-belima, izjednačenje usledilo samo četiri minuta kasnije.

Bajern ne želi Snajdera

0

Iako se u medijima pojavila informacija da bavarski tim želi da dovede fudbalera Intera, takvu mogućnost negirao je Jup Hejnkes.

Spektakl u Pioniru, Barsa slavila u produžetku!

0

Kakva drama u Pioniru, još jedan sjajan meč Partizana i Barselone, ali nažalost, ponovo su pobedu odneli Katalonci, ovog puta u produžetku rezultatom 68:67. Presudila blokada Džavaija nad Muslijem u poslednjim sekundama.

U Liverpulu cene umetnost...

0

U saradnji sa zvaničnim sponzorom „Voriorom“ lokalni umetnici u crtanju grafita ukrasili su jenu od VIP loža na Enfild stadionu na veoma kreativan i zanimljiv način.

Počelo je slavno!

0

Svetsko klupsko prvenstvo je počelo uz bljesak, Hirošima je sjajnim pogotkom savladala Okland.

Bošković: ''Nisam uradio ništa loše!''

Beta
0

Selektor rukometašica Srbije Saša Bošković posle pobede nad Ukrajinkama prokomentarisao je incident u meču sa Norvežankama, tvrdeći da ''kao što igračice imaju svoj prostor, tako i on ima svoj, trenerski''. Što se tiče igre, Bošković je istakao da je bilo

Ramos i Pike u gejmerskom "El Klasiku"

0

Da razjasnimo, nije u pitanju nikakav obračun večitih španskih rivala ni u FIFA, niti u PES-u, u pitanju je nešto sasvim treće.

Ni Mesi, ni Kobi Brajant...

0

Zvezde fudbalskog i košarkaškog sporta učestvovale su u interesantnoj reklami u kojoj se bore za naklonost jednog mladog navijača. Ipak, ne mogu da se takmiče sa sladoledom...

LE - "Švabe" se provukle, Henderson za evropsko proleće "Crvenih"

0

Završeno je jednaest mečeva šestog kola grupne faze LE na kojima su podeljene dve karte za šesnaestinu finala. Štutgart je uprkos porazu od Moldea zauzeo drugo mesto u grupi "E" dok je Liverpul minimalcem u Friuliju obezbedio prvo mesto u grupi A.

Partizan - Rubin (kraj)

0

Fudbaleri Partizana oprostili su se večeras od ovogodišnjeg učešća u Ligi Evrope remijem sa ekipom Rubina. Golom Saše Markovića u 53. minutu crno-beli poveli sa 1:0 ali je Rondon nakon pet minuta poravnao na 1:1 i postavio konačan rezultat.

Partizan - Barselona (kraj)

0

Košarkaši Partizana vodili veliku borbu protiv vodeće ekipe u Grupi D Evrolige. Dramatična završnica u Pioniru, posle prvih 40 minuta rezultat je bio 58:58, a onda u dodatnih petz minuta Barsa je slavila sa 68:67!

Preokret - Janković ostaje?

0

Aleksandar Janković sada ima već šanse da ostane na klupi Crvene zvezde nego pre 24 časa. Odluka u petak popodne.

Utisci posle pobede: ''Bilo je pakleno...''

Beta
0

Posle važnog trijumfa nad Ukrajinkama u drugom kolu Evropskog prvenstva, rukometašice Srbije ističu da su odigrale veoma težak meč, ali posle svega imaju razloga za zadovoljstvo.

Pelegrini ne strahuje od žreba

0

Čileanac koji sedi na klupi Malage neustrašivo je govorio o tome da mu nije bitno koga će klub iz Andaluzije dobiti u osmini finala LŠ.

LŠ - Novi poraz Zvezdinih odbojkaša

Beta
0

Beogradski crveno-beli doživeli i peti poraz u Ligi šampiona. Bolja od Crvene zvezde bila je ekipa poljske Zakse, koja je slavila maksimalnim rezultatom.