Danas polovičan učinak naših šahista na Svetskom prvenstvu.

Olimpijski rekord i zlato za Ruskinju

Beta
0

Ruska atletičarka Tatjana Lišenko osvojila je večeras zlatnu medalju u bacanju kladiva na Olimpijskim igrama u Londonu.

Šampion kiksnuo već na startu

Sportske.net
0

Monpelje nije uspeo da savlada Tuluz na otvaranju nove sezone u Ligi 1. Meč završen 1:1, a Pavle Ninkov nije nastupio za goste.

Hrvati bez finala u rukometu

0

Selekcija Francuske savladala je Hrvatsku sa 25:22 u polufinalu Olimpijskog turnira u Londonu i igraće za zlatnu medalju protiv Švedske.

Nole slavio nakon kiše

0

Meč između Novaka Đokovića i Sema Kverija u Torontu bio prekinut zbog kiše pri vođstvu srpskog tenisera od 1:0 u setovima. Nakon nekoliko sati pauze Srbin priveo meč kraju (6:4, 6:4).

Koreji bronza

Beta
0

Fudbalska reprezentacija Južne Koreje osvojila je večeras bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu pobedivši Japan 2:0 (1:0).

Udovičić: "Idemo po bronzu"

0

Nakon poraza od Italije u polufinalu OI, trener srpskih vaterpolista ne klone duhom. Dejan Udovičić i naši "Delfini" učiniće sve da se domognu bronzane medalje na Olimpijskim igrama.

Zlato za Amerikanke i svetski rekord

Beta
0

Američke sprinterke oborile su danas svetski rekord u štafeti 4x100 metara i osvojile zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu.

Rezime dana - Marko osvetlao obraz, vaterpolisi ipak poklekli

Beta
0

Na Olimpijskim igrama u Londonu 14. dana takmičenja od sportista iz Srbije samo je kajakaš Marko Novaković uspeo da se plasira u finale. Vaterpolisti će ipak morati da se bore za bronzanu medalju.

Brazil se pridružio Rusima u finalu

0

Odbojkaška reprezentacija Brazila izborila plasman u finale Olimpijskih igara nakon ubedljive pobede nad Italijom u polufinalu 3:0 (25:21, 25:12, 25:2

Azarenka predala meč zbog povrede

Beta
0

Teniserka Belorusije Viktorija Azarenka odustala je danas od učešća na turniru u Montrealu zbog povrede kolena.

"Orlići" održali čas Nemcima

0

Juniorska selekcija Srbije ubedljivo savladala Nemačku na Evropskom prvenstvu sa 83:54.

"Orlovi" gađali prečke - Italijani u finalu

0

Vaterpolo reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale Olimpijskih igara pošto je poražena od Italije sa 9:7. Našim momcima falilo i malo sreće, ali Italijani će se ipak zasluženo boriti za zlato.

Butorović: "Vojvodina je pokradena u Beču"

Beta
0

Predsednik Fudbalskog kluba Vojvodina Ratko Butorović ocenio je danas da je taj klub "pokraden" u revanš meču kvalifikacija za Ligu Evrope jer je sudija u 91. minutu svirao penal za domaći Rapid iz Beča.

Hajnce se vraća u Argentinu

0

Nakon što ga je Roma otpustila Gabrijel Hajnce je odlučio da se vrati u Argentinu postigavši dogovor sa Njuelsom.

Kuzeljević: "Ne koristimo glavu", Nikolić: "Važna pobeda"

Sportske.net, MONDO.RS
0

Treneri Rada, i Radničkog iz Kragujevca, imali su različita viđenja današnjeg premijernog duela u novoj sezoni Jelen Superlige.

Matijsen se vratio u domovinu

0

Nastavlja se osipanje Malage. Nakon Rondona i Kasorle, Andalužani su prodali i Holanđanina Jorisa Matijsena koji je prešao u Fejnord.

Fabregas nahvalio Tita

0

Fudbaler Barselone Sesk Fabregas ima samo lepe reči o novom treneru Barse Titu Vilanovi.

"Vikinzi" u finalu, čekaju Hrvate ili Francuze

Beta
0

Rukometaši Švedske prvi su finalisti OI u Londonu. Skandinavci su u polufinalu savladali Mađarsku, koja je za plasman u eliminacionu fazu takmičenja trijumfovala nad Srbijom.