I dalje bez dogovora u NHL...

Beta
ponedeljak 10.12.2012.
0

Uprava severnoameričke lige hokeja na ledu (NHL) otkazala je sve utakmice do 30. decembra, prenela je danas agencija AP pozivajući se na svoje izvore.

Žal za propuštenim...

Beta
0

Najbolje srpske rukometašice nemaju pravo objašnjenje za veliki pad u igri u finišu meča sa Šveđankama.

Bošković: ''Šta još da uradimo da privučemo navijače...''

Beta
0

Selektor rukometašica Srbije izjavio je da je zadovoljan bodom protiv Šveđanki, iako je njegov tim imao pet golova prednosti u finišu. Ono što ga je razočaralo jeste najslabija poseta od početka Evropskog prvenstva.

Udinezeu dovoljno pola sata u Đenovi, Laciju bod u Bolonji

Sportske.net
0

Pretposlednja utakmica 16. kola Serije A odigrana je u Đenovi, gde je Udineze savladao domaću Sampdoriju, a Brkić odbranio penal. Dva sata kasnije, Bolonja i Lacio podelili bodove.

Saragosa prekinula lošu seriju

0

U poslednjem susretu 15. kola Primere, Saragosa kao gost savladala ekipu Valjekana. Stefan Babović odigrao dvadesetak minuta.

Di Natale: "Evropa nije nedostižna"

0

Kapiten Udinezea, Antonio Di Natale veruje da nije nemoguće da Udineze zaigra i naredne sezone u Evropi.

Konačno se i u Fulamu obradovali...

0

Fulam protiv Njukasla u pretposlednjem susretu 16. kola Premijer lige konačno zaustavio sunovrat na tabeli, prekinuvši niz od pet mečeva bez pobede.

Šmelceru izvinjenje umesto suspenzije

0

Defanzivcu Borusije Dortmund, Marselu Šmelceru je rečeno da neće biti suspendovan zbog navodnog namernog igranja rukom, za šta je dobio crveni karton. Samom obrazloženju je predhodilo i izvinjenje sudije, Volfanga Štarka.

Kakav preokret Olimpije!

0

Utakmicom između Širokog i Olimpije kompletirano je dvanaesto kolo ABA lige. Domaći tim bio na pragu pobede, ali je poslednja četvrtina donela veliki preokret Ljubljančana.

Armero u Milanu?

0

Prema navodima medija u Italiji, u januaru bi se Pablo Armero, defanzivac Udinezea mogao naći na "San Siru".

Brkić sve bolji...

0

Reprezentativni golman ''Orlova'' je i na gostovanju Sampdoriji potvrdio odličnu formu u kojoj se nalazi u poslednje vreme.

I Noćerino zove Balotelija na "San Siro"

0

Vezista Milana, Antonio Noćerino pridružio se De Jongu u pozivima Baloteliju da dođe u klub koji mu je oduvek u srcu.

Srpkinje prokockale pobedu!

0

Prosto je neverovatno kakvu priliku su propustile naše rukometašice u duelu sa Šveđankama u prvom kolu druge faze takmičenja na Evropskom prvenstvu! Imale su pet golova prednosti u 52. minutu, vodile 23:18, a onda do kraja dozvolile rivalkama da izvuku bo

Bamberg ''demonstrirao silu'' pred Partizan!

0

Rival Partizana u odlučujućoj utakmici za plasman u Top 16, ekipa nemačkog Bamberga, ostvarila je veoma ubedljivu pobedu u domaćem šampionatu, uoči duela sa beogradskim crno-belima.

Alegri: "Samo da ovako nastavimo''

0

Nakon pobede nad Torinom od 4-2, trener "Rosonera" Masimilijano Alegri hvali svoje momke zbog prikazane partije i ističe da je ovo važan korak za vraćanje samopouzdanja.

Baton: "Hamilton ne shvata suštinu F1"

0

Govoreći o nekadašnjem kolegi iz tima, Baton je istakao da Hamilton ne shvata suštinu Formule 1, ali da su odlično sarađivali tokom saradnje u timu.

Atraktivna Lilijan barata loptom k'o Sedorf

0

Lepa brazilska fudbalerka, ako ne po izgledu, onda sigurno po veštini sa loptom mnoge podseća na bivšeg asa "Rosonera" i holandskog fudbala, Klarensa Sedorfa.

EP - Norvežanke prejake i za Francusku!

0

Rukometašice Norveške nastavljaju da ređaju pobede na Evropskom prvenstvu u Srbiji.