Osorio: "Meksiko ima svetlu budućnost"

Beta
nedelja 17.06.2018.
1

Selektor fudbalske reprezentacije Meksika Huan Karlos Osorio rekao je posle današnje pobede nad aktuelnim svetskim prvakom Nemačkom, da je njegova ekipa pokazala da ima svetlu budućnost.

Srbi, selektor Švajcarske ima poruku za vas!

Beta
7

Prštaće od duela narednog petka.

Lev: "Utakmica protiv Švedske odlučujuća za nas"

Beta
6

Selektor fudbalske reprezentacije Nemačke Joakim Lev rekao je da je razočaran današnjim porazom od Meksika i da je za njegovu ekipu naredna utakmica protiv Švedske odlučujuća na Svetskom prvenstvu.

Gaske osvojio titulu u Hertogenbošu

Beta
0

Francuski teniser Rišar Gaske osvojio je danas titulu u holandskom Hertogenbošu, pošto je u finalu pobedio 72. igrača sveta, sunarodnika Žeremija Šardija, posle dva seta, 6:3, 7:6.

"Bomba" odjeknula Ostrvom, Murinjo bi da kupuje u Londonu!

Sportske.net
20

Nije prvi put da se o ovome priča.

Golman Egipta odbio nagradu za igrača utakmice

Beta
0

Golman fudbalske reprezentacije Egipta Mohamed Elšenavi odbio je da primi nagradu za igrača utakmice na Svetskom prvenstvu iz religioznih razloga.

Alonso pobedio u trci 24 sata Le Mana

Beta
0

Dvostruki šampion Formule 1 Španac Fernando Alonso pobedio je danas u trci "24 sata Le Mana", u Tojoti sa dvojicom klupskih kolega.

"Ljubiša livac" ispravio grešku, kako vam se čini nova Ronaldova bista?

7

Kada se govori o bisti Kristijana Ronalda na aerodromu u Madeiri nemoguće je biti ozbiljan.

Maradona: "Sampaoli da se ne vraća kući!"

14

Oštre reči argentinskog asa.

Real vratio brejk, imaće meč loptu!

0

Real Madrid deli samo jedna pobeda od osvajanja titule prvaka Španije.

Alisone, Alisone, ne ta lopta...

7

Brazilski čuvar mreže nije mogao da sakrije nezadovoljstvo remijem.

Tošić o povredi ramena: "Dobro je, nisam ja Salah"

11

Hit izjava Duška Tošića nakon duela sa Kostarikom...

Reina u Milan ne dolazi sam, Gatuzo nema ništa protiv!

5

Još jedan fudbaler Napolija bi mogao na San Siro.

Topimo se kad vidimo tabelu, smemo li o "kalkulacijama"?

38

Već nakon mečeva prvog kola u Grupi E postalo je jasno da Srbiju čeka vraški težak posao ukoliko želi do plasmana u eliminacionu fazu Mundijala. Možemo li do velikog podviga posle samo dve utakmice?

Švajcarci šokirali Brazil, Srbiji prvo mesto u grupi i velika briga!

107

"Sajdžije" izborile remi protiv jednog od najvećih favorita Mundijala.

Kolarov se iz Samare vraća u "Ladi"!

5

Ne baš, kapiten "Orlova" ide sa ostatkom ekipe avionom do Kalinjingrada ali sa sobom nosi vaučer za vozilo koje je nasledilo čuvenu "Nivu".

LN - Osma pobeda Srbije, još smo u igri za F6

0

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije savladala je Poljsku u trećoj utakmici četvrtog vikenda Lige nacija.

Sudija častio "Sajdžije", kreće se od nule!

6

Švajcarska u ranoj fazi drugog poluvremena u Rostovu stigla do izjednačujućeg gola.

Svi hteli Singltona, Amerikanac izabrao Željka!

2

Veliki broj evropskih klubova ponudio je Krisu Singltonu ugovor za narednu sezonu ali je Amerikanac odlučio da ode kod Željka Obradovića.

Iranac autoritet - Ovako je Krosu pokazao ko je glavni

6

Sjajan posao odradio je sudija iz Irana u duelu Nemačke i Meksika. Hladnokrvnost Alireze Faganija viđena je u "duelu" sa Tonijem Krosom.