''Serbian Open'' - Odlični Asmir, rekord Tamare Silaški!

Beta
subota 18.02.2017.
0

Srpska atletičarka Tamara Salaški postavila je danas državni rekord u trci na 400 metara na takmičenju "Serbian Open" u Beogradu.

Fabregasov jubilej u dresu "Plavaca"

Sportske.net
7

Španski vezista počeo je meč 1/8 finala FA Kupa sa Vulvsima i tako ušao u istoriju klub sa "Bridža".

Novica: ''A sad da 'izginemo' u finalu!''

Beta
0

Na konferenciji za novinare posle plasmana u finale Kupa Radivoja Koraća, upućene su hrabre poruke iz Partizana, bez obzira na ogromne kadrovske probleme.

Miloje objasnio koliko je Zvezda kvalitetnija od Partizana

4

Ipak, crno-belima je poželeo sreću u sutrašnjem finalu.

Kakva golčina bivšeg igrača Donjeg Srema i Borca u Seriji A!

3

Bivši fudbaler čačanskog Borca Rade Krunić, postigao je danas fantastičan gol i to protiv jednog od najboljih timova u italijanskoj ligi.

Partizanove bebe ''pokazale zube'' Pro Reku!

Beta
0

Vaterpolisti Partizana izgubili su večeras u Djenovi od Pro reka sa 7:12 (1:3, 4:4, 1:1, 1:4), u utakmici šestog kola Grupe B u Ligi šampiona.

Čanak potvrdio, Partizan ''RAZOREN'' virusom! Ko će izaći na megdan Zvezdi?

Sportske.net, arena sport
1

Odmah posle trijumfa crno-belih nad Megom, pomoćni trener Partizana Nenad Čanak otvoreno govorio o problemima koji su zadesili njegovu ekipu u Nišu.

Ništa od "El Klasika", Valensija preko Barse do finala Kupa Španije!

0

Košarkaši Barselone ispali su iz borbe za prvi trofej ove sezone, kako su u polufinalu Kupa poraženi od Valensije.

Kako je izgledalo slavlje ''Grobara'' u ''Čairu'' i reakcije posle meča...

0

''Povratak otpisanih'', mogao bi se nazvati večerašnji trijumf crno-belih i plasman u finale Kupa Radivoja Koraća, s obzirom da im je nedostajala čitava petorka plus trener Džikić.

Savanovićev Sasari u finalu Kupa Italije!

1

Košarkaši Dinamo Sasarija izborili su plasman u finale italijanskog kupa, kako su u 1/2 finalu savladali Brešu.

Lacio posle preokreta salvadao Empoli, brine povreda SMS-a!

6

Fudbaleri "Nebeskoplavih" upisali su 14. trijumf ove sezone u Seriji A, kako su u gostima slavili protiv Empolija.

Tražili ste, gledajte - Partizan vs Zvezda za prvi trofej u sezoni!

27

Želja velikog broja ljubitelja košarke na ovim prostorima večeras je ispunjena. Posle Zvezde, plasman u finale Kupa izborio je i Partizan. I to veoma oslabljeni Partizan!

Sevilja opet ispred Barse, Jovetić heroj protiv Eibara!

15

Fudbaleri Sevilje slavili su na "Sančez Pizhunau" u utakmici 23. kola španske Primere protiv Eibara.

SPEKTAKULARNI povratak Nikole Rađena!

Sportske.net, Novosti.rs
0

Srpski vaterpolista nije mogao da poželi lepši način za povratak posle dvogodišnje suspenzije! Prvo, pa čovek odluke!

Pliškova osvojila turnir u Dohi

Beta
0

Češka teniserka Karolina Pliškova osvojila je danas turnir u Dohi, pošto je u finalu pobedila 18. teniserku sveta, Dankinju Karolinu Voznijacki posle dva seta, 6:3, 6:4.

Nica se približila lideru Monaku

0

Ekipa Lisijena Favra će prenoćiti na drugom mestu na tabeli francuskog šampionata, pošto je danas odnela ceo plen iz Lorijena.

Bamberg i Bajern će se boriti za trofej Kupa Nemačke!

0

Izabranici Andree Trinkijerija drugi su finalista nemačkog Kupa.

Baloteli zbog obraćanja sudiji dobio direktan crveni!

8

Zaista čudna odluka francuskog arbitra.

Jači od svih problema? Partizan bliži finalu, Gordon kao u najboljim danima!

0

Iako su ga mnogi unapred otpisali kada su videli u kakvom sastavu večeras igra, Partizan je bio bolji rival tokom prvog poluvremena utakmice sa Mega Leksom.