Slavlje uz premijera Dačića i Miroslava Ilića, zakazan i 'doček'

Sportske.net, blic.rs
nedelja 22.12.2013.
0

Iako se nisu okitile zlatnom medaljom na SP, naše najbolje rukometašice imaju razlog da večeras dugo slave posle osvojenog srebra.

Martino: "Katastrofalnih 20 minuta..."

Sportske.net
0

Trener Barselone posle meča sa Hetafeom osvrnuo se na očajnu igru Katalonaca u prvih 20 minuta utakmice.

Palasio: ''Najvažniji gol karijere!''

0

Junak milanskog derbija presrećan posle ovakvog epiloga, ističući da mu je pobedonosni gol protiv ''Rosonera'' najvažniji u dosadašnjoj karijeri.

PSŽ izvukao bod u odličnom derbiju

0

Lider šampionata Francuske propisno se namučio pred svojim navijačima u duelu sa Lilom, a posle dosta uzbuđenja i prilika na obe strane pobednika nije bilo.

Primera - Real jedva do pobede na "Mestalji", podela bodova u Vigu!

0

Izabranici Karla Anćelotija namučili su se u susretu sa Valensijom, a na kraju su ipak slavili rezultatom 2:3. Osasuna je na gostovanju u Selti uspela da dođe do boda.

Kako su Partizanovi protivnici u 'TOP 16' prošli danas

0

Za vas smo pripremili pregled današnjih utakmica iz domaćih šampionata ekipa sa kojima se crno-beli sastaju u narednoj fazi Evrolige.

"Madonina" u crno-plavom!

0

Inter savladao Milan, ne baš kvalitetan derbi rešio Rodrigo Palasio pet minuta pre kraja. Inter u finišu svežiji i agresivniji.

Vujošević: ''Cedevita imala mnogo bolja rešenja u finišu''

0

Trener Partizana konstatovao posle poraza njegovog tima u 13. kolu ABA lige da je Cedevita zaslužila pobedu, jer je bila bolja u trenucima kada se meč lomio.

Ivanišević uveren: ''Čilić će ući u Top 5!''

0

Legendarni hrvatski teniser, koji sada radi kao trener Marina Čilića veruje da će njegov pulen uskoro doći uz bok Nadalu i Đokoviću na ATP listi.

Ronaldo dao gol iz ofsajda

0

Derbi 17. kola Primere igra se na Mestalji, gde gostuje Real, koji na poluvremenu vodi sa 2:1, ali će dosta polemike biti oko drugog gola za goste, koji je postigao Ronaldo.

Srpkinje poručile Brazilkama: ''Vidimo se u Riju!''

Beta
0

Naše reprezentativke ističu da će tek narednih dana verovatno shvatiti svu veličinu uspeha koji su ostvarile osvajanjem srebrne medalje na Svetskom prvenstvu. Golman Katarina Tomašević već upozorila Brazilke da im se sprema revanš na njihovom terenu, na O

Guarin saigračima podelio oproštajne poklone?

0

Kolumbijac je izgleda sve bliže odlasku sa "Meace"...

Brazilke: ''Istorijski uspeh!''

Beta
0

Posle osvajanja zlatne medalje na Svetskom prvenstvu i pobede u finalu nad Srbijom, rukometašice Brazila poručuju da su ostvarile san mnogih generacija u njihovoj zemlji.

Ritas ponizio Partizanovog rivala!

0

U derbiju litvanskog šampionata slavio je Lijetuvos Ritas, i to rezultatom 90:58.

Partizan smušen u finišu, bodovi ostali u Zagrebu!

0

Košarkaši Partizana poraženi u Zagrebu od Cedevite, u derbiju 13. kola ABA lige. Crno-beli u finišu imali lepu priliku za trijumf, ali su katastrofalno odigrali u poslednjih šest sekundi.

Bošković: ''Srbija treba da bude ponosna''

Beta
0

Bez obzira na poraz u finalu Svetskog prvenstva, selektor Saša Bošković nema šta da zameri svojim igračicama.

Anderlehtu bod u derbiju, Mitar zaustavljen

0

Derbi 20. kola šampionata Belgije odigran je u Liježu, gde je vodeći Standard dočekao ekipu Anderlehta.

Pesma na postolju, navijači opet oborili rekord!

0

Naše rukometašice su u suzama dočekale kraj finala protiv Brazilki, ali su na dodeli medalja ponovo bile raspevane, s obzirom da su u svakom slučaju ostvarile ogroman uspeh.

Bjeković ne veruje u priče o ''grobnici u Humskoj''

Sportske.net, ALO.RS
0

Bivši sportski direktor Partizana Nenad Bjeković reagovao na izjavu poznatog pisca i akademika Dušana Kovačevića da stadion Partizana najverovatnije leži na ''grobnici''.

Paunić blistao i protiv Barse

0

Ivan Paunić prikazao još jednu sjajnu partiju u dresu Fuenlabrade, ovog puta u duelu sa Barselonom. Ipak, njegov učinak nije bio dovoljan da bi se izbegao očekivani poraz.