Potvrđeno - Ovo je Zvezdin dres za sezonu 15/16!

Sportske.net
ponedeljak 30.03.2015.
0

Fudbalski klub Crvena zvezda potvrdio je na zvaničnom "Tviter" izgled dresa koji će ekipa nositi na mečevima koje igra u gostima tokom sezone 2015/2016.

Rusi odlučno kreću u borbu protiv rasizma

Beta
0

Fudbalska unija Rusije (RFU) postavila je danas svog prvog funkcionera zaduženog za antirasizam, što je deo napora da se smanji diskriminacija pred Svetsko prvenstvo.

Sestre Vilijams u 1/4 finalu, Venus u sjajnoj formi

Beta
0

Američka teniserka Venus Vlijams plasirala se u četvrtfinale turnira u Majamiju, pošto je u dva seta pobedila Karolinu Voznijacki, 6:3, 7:6 i tako potvrdila povratak u formu.

Tipsi pozivnica za turnir u Hjustonu

0

Povratnik na tenisku scenu dobio je priliku da nastupi na turniru u Hjustonu zahvaljujući specijalnoj pozivnici koju mu je uručio organizator.

Bravo, "Orlići", tako se bori za Srbiju!

0

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije iskupila se za poraz od Šveđana pošto je večeras savladala znatno kvalitetnijeg rivala i to na gostujućem terenu.

Falkonsi kažnjeni zbog lažne buke na utakmicama!

Beta
0

Uprava NFL lige kaznila je Atlanta Falkonse i suspendovala predsednika Riča Mekeja iz komisije za takmičenje zbog toga što je ovaj klub američkog fudbala koristio veštačku buku.

SL - Centar Partizana MVP prvog gola

0

Centar KK Partizan NIS Nikola Milutinov imenovan je za najkorisnijeg igrača prvog kola Košarkaške Superlige Srbije. Mladi centar bio je najbolji pojedinac na startu takmičenja nadmašivši trojicu igrača Crvene zvezde Telekom i prvotimca Vojvodine Srbijagas

Džerarda čeka 'raj na zemlji' u Los Anđelesu

0

Odlazećem kapiten Liverpula novi klub unajmio vilu u najvećem gradu Kalifornije.

SL - Metalac pobedom zatvorio prvo kolo

0

Baš kao što su tokom ligaškog dela sezone u regionalnom šampionatu većinu utakmica dobili nakon dramatične završnice košarkaši Metalca stigli su i do prve pobede na startu domaće Superlige.

Debi iz snova za hitronogog 'Gauča'

0

26-godišnji Ferediko Mansuelo je odigrao svoj prvi meč u dresu reprezentacije Argentine, selektor Herardo Martino ga je uveo u igru na prijateljskoj utakmici protiv El Salvadora u Vašingtonu, debi je krunisao fantastičnim golom iz slodonog udarca. Uživajt

Grci sele Kačara u Atinu

0

Bivši reprezentativac Srbije kojem će na leto isteći ugovor sa Hamburgom navodno se nalazi na meti grčkog superligaša iz Atine.

Pokrenut postupak protiv Crne Gore i Rusije

0

Unija evropskih fudbalskih asocijacija (UEFA) donela je odluku o pokretanju disciplinskih postupaka protiv Fudbalskih saveza Crne Gore i Rusije nakon dešavanja na stadionu "pod Goricom".

Golman češće trese mreže od Inijeste!

0

Neverovatan podatak stiže iz "fudbaslkog zavoda za statistiku"!

Miranda ipak u Engleskoj?

0

Fudbaler Atletiko Madrida od sledeće sezone ipak u Mančesteru?

'Metta World Peace' debitovao u Seriji A

0

Ron Artest aka 'Pandin prijatelj' danas je zabeležio svoje prve minute u dresu Kantua, ušao je u igru na utamici protiv Pistoje polovinom prve četvrtine.

VTB - Teov 'dabl-dabl' u novoj pobedi CSKA

0

Plejmejker reprezentacije Srbije Miloš Teodosić upisao je još jednu odličnu partiju u novom trijumfu moskovskog CSKA. Za manje od 20 minuta igre Srbije je upisao 'dabl-dabl' učinak u duelu sa češkim Nimbrukom.

Ko su najbrži fudbaleri na svetu sa loptom u nogama?

0

Odgovor pogledajte na fotografiji u prilogu, na kojoj je top 10 lista.

Poraz Robertsona na startu China Opena!

Aleksandar Parmantije
0

<p style="text-align: justify;"> Danas je mečevima prvog kola počeo deseti (pretposlednji) rangirni turnir u ovoj sezoni, China Open, koji će se do nedelje održati u hali "University Students' Gymnasium" u Pekingu (Kina). Najveće iznenađenje prvog

Pamtiće ga po tome što je uzeo bod protiv Srbije!

0

Dan nakon poraza koji je reprezentacija Jermenije doživela u četvrtom kolu kvalifikacija za EURO 2016. selektor Bernar Šalandes rešio je da podnese ostavku.

TBL - Gagićev Gacijantep savladao Galatu

0

U poslednjoj utakmici 24. kol Turske košarkaške lige Gacijantep je kao domaćin uspeo da savlada desetkovani Galatasaraj koji je posle dva trijumfa ponovo vezao dva poraza.