Prelazi - Samo "iz keca"
Mogu li svi da ispoštuju?

Povezane vesti
2011 Vozdovac - Radnik 1-1 (3.70)
Voždovac ima ekipu koja je prilično mlada, dok su gosti odlično počeli novu sezonu sa četiri osvojena boda. Ipak, u prethodnom kolu je i tim iz Zaplanjske bio dobar, pokazali su potencijal ali je evidentno da nisu dostigli najviši nivo koji se od njih očekuje. Veštačka trava na "krovu" je nešto što će mnogo odgovarati domaćinu koji je navikao da igra brzo, treba očekivati ovde i golove, verovatno više od tri. Ipak, mi smo se odlučili za prelaz, smatramo Voždovac favoritom za ovaj duel jer su imali dan više da pripreme duel i pokazaće zašto ih svrstavamo u favorite za ulazak u plej-of.
3792 Botafogo RJ - SC Internacional RS 1-1 (3.50)
Prošao je Botafogo u narednu rundu Sudamerikane, uspeli su nekako da prežive gostovanje Guaraniju, ali je činjenica da nisu postigli gol na poslednje dve utakmice. Prvoplasirani tim brazilske Serije A je ušao u malo slabiji ritam, ali bi mogao vrlo brzo da se vrati u formu i da sve to započne protiv Internasionala koji je prošao River u velikom derbiju osmine finala Kopa Libertadores. Oba tima su imala teške mečeve u međunarodnom takmičenju, verovatno Internasional težu jer je igrao i penale, pa se čini da je domaćin i zbog toga favorit. Od 25. juna gosti ne znaju za pobedu u Seriji A Brazila, igraju zabrinjavajuće, ali su se jednostavno fokusirali na Kopa Libertadores gde žele krunu.
2123 Basel - Lausanne 1-1 (3.00)
Nije to više onaj Bazel koji je nekada bio najbolji tim u Švajcarskoj i pored toga igrao Ligu šampiona, čak i stizao do druge runde tog takmičenja. Sada su prosečna evropska ekipa koja je čak ispala iz evropskih kvalifikacija za Ligu konferencija, usledio je još i poraz od još jednog posrnulog velikana, Grashopersa. Da li mogu da se oporave od početnih šokova? Čini se da je vreme, i protiv Grashopersa nisu imali sreće jer su uputili duplo više šuteva ka golu protivnika i imali preko 60% posed lopte. Nepažnja, nedostatak koncentracije usled teškog meča u Evropi, sve je to razlog poraza u prethodnom kolu i Bazelu nije mesto u donjem domu švajcarskog šampionata, a Lozana je tim koji se mora pobediti.
0 Komentara