Do het-trika golčinama iz slobodnjaka!

Autor: Boban Filipović
nedelja 27.12.2015.
20:54

Brazilac Kristijano da Silva postigao je tri pogotka na jednoj utakmici, sva tri iz slobodnih udaraca.

Ovaj nesvakidašnji 'fenomen' dogodio se juče u Japanu na utakmici 1/4 finala 'Kupa cara' između Kašive Rejsol i Vegalte Sandai.

Regularni deo utakmice je završen rezultatom 3:3, a sva tri gola za ekipu Kašive postigao je Kristijano da Silva udarcima iz slobodnjaka.

Kašiva se plasirala u 1/2 finale zbog boljeg izvođenja penala, a mogućnost da sa 'kreča' ode u naredno fazu takmičenja omogućio joj je sjajni Brazilac golom iz slobodnog udarca u 117. minutu za konačnih 3:3.