Imamo li gol sezone? Poljski golman savladao kolegu sa preko 80 metara!

ponedeljak 01.04.2024.
16:46

Neverovatan detalj sa meča u Krakovu.

Twitter Screenshoot

U utakmici 26. kola poljske Ekstraklase, fudbaleri Pušče remizirali su sa ekiom Radomijaka Radoma rezultatom 1:1.

Ovako nešto verovatno ne biste ni našli na našem sajtu da se nije dogodio jedan neverovatan detalj iz 66. minuta o kojem će se tek pričati.

Naime, domaćin je poveo već u četvrtom minutu golom Jakube, pa su gosti krenuli u totalnu ofanzivu od koje nije bilo preterane koristi, pa je stvar u svoje noge preuzeo golman Radomijaka.

Gabrijel Koblijak postigao je spektakularan pogodak svom kolegi na suprotnoj strani Olivijeru Zihu i to sa preko 80 metara.

Koblijak je izbio loptu malo ispred svog šesnaesterca, lopta je prebacila sve igrače i udarila u travu, odakle je prošla preko Ziha i stigla do gola.

Pogodak pogledajte na snimku ispod od 2.55.