Abu Oumaru ponovo rešeta - ČETIRI gola na dve utakmice!

nedelja 25.06.2017.
23:05

Kamerunski napadač koji je afirmaciju stekao u Srbiji, ponovo je u sjajnoj golgeterskoj formi.

Beta/BranislavBožić/Ds

Kao što znate, on je iz Partizana pre godinu i po otišao u Kinu, u drugoligašku ekipu Šenžena, kojoj ove sezone odlično ide.

Šenžen je trenutno na trećem mestu na tabeli i jasno je da će voditi veliku borbu za plasman u elitni rang takmičenja, gde će otići dve prvoplasirane ekipe.

Najnoviji trijumf ostvario je danas, na gostovanju Šangaj Šenđinu rezultatom 3:1, a ponovo je veliki doprinos dao bivši napadač Partizana, ranije i OFK-a, Zvezde i Vojvodine.

Oumaru je u poslednjim trenucima prvog poluvremena pogodio za vođstvo od 2:0 i tako znatno olakšao posao svom timu u drugih 45 minuta.

Ovo je Kameruncu već četvrti gol u poslednje dve utakmice, pošto je u prošlom kolu protiv Hangžua upisao het-trik, za pobedu od 4:1.

Inače, Šenžen je u prvih 15 kola ubedljivo najefikasniji tim u ligi, sa ukupno 33 postignuta pogotka. Slede Dalijen Jifang i Šangaj Šenđin sa po 27.