Asano otključao odbranu Nišlija, Partizan bez Stojkovića i Svete Markovića! (POLUVREME)

nedelja 11.04.2021.
19:53

Partizan vodi u Humskoj.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Posle prvih 45 minuta, Partizan vodi u utakmici 31. kola Superlige Srbije protiv Radničkog iz Niša sa 1:0.

Aleksandar Stanojević morao je da menja početnih 11 zbog povrede Svete Markovića kojeg je zamenio iskusni Bojan Ostojić, pa je zbog pravila o bonus igračima umesto Vladimira Stojkovića na gol morao Aleksandar Popović.

"Crno-beli" su brzo uspostavili terensku incijativu, zapretili su Ostojić i Vujačić posle kornera, da bi na drugoj strani odgovorili Petrović i Stanković.

Odličnu priliku propustio je Holender čiji je udarac glavom Kojić zaustavio na sjajan način, a mladi čuvar mreže je pred kraj poluvremena zaustavio i pokušaj Asana.

Japanac je u 44. ipak probio led kada je natrčao na odbijenu loptu i sproveo je u mrežu.