21:59

Sjajan fudbal videli smo večeras u Lazarevcu i veliko iznenađenje.

FK Kolubara
FK Kolubara

Fudbaleri Kolubare napravili su iznenađenje u osmom kolu Super lige Srbije pošto su u Lazarevcu savladali Čukarički rezultatom 3:2.

"Brđani" su bili ti koji su prvi poveli u 27. minutu kada se Luka Adžić najbolje snašao u kaznenom prostoru domaćih i sproveo loptu u mrežu.

Usledio je potom šou maestralnog Anta Vukušića koji je u razmaku od manje od 20 minuta uspeo da postigne het-trik.

"Splitski dijamant" je u 29. minutu iskoristio loptu u prostor i savladao Micovića, osam minuta kasnije natrčao je na centaršut Milojevića po levoj strani, dok je u finišu prvog poluvremena uspeo da postigne svoj treći gol na meču, ujedno i u sezoni.

Čukarički je krenuo u totalnu ofanzivu, takav pristup im se i isplatio u 58. minutu kada je Nikola Vujadinović zatresao mrežu Stanivukovića posle kornera Docića.

I pored žestokog naleta, Čukarički više od toga nije mogao, pa je Kolubara uspela da napravi novi veliki podvig u Super ligi Srbije.