AZ imao ČETIRI šuta u okvir gola u dve utakmice sa Partizanom...

21:17

Statistika je neumoljiva ovoga puta.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Partizan nije zaslužio pobedu i prolaz dalje.

Razlog je donekle kukavička igra u poslednjih desetak minuta utakmice, ali i loša realizacija napadača crno-belih u situaciji kada je na semaforu već bilo 0:2.

Prolaz dalje je propušten i u Beogradu na 2:1 kada su fudbaleri Partizana takođe mogli da ugroze gol AZ Alkmara više puta.

I onda, fudbal zna da bude neumoljiv, Partizan je ispao od AZ Alkmara koji je u dve utakmice sa Partizanom imao 4 šuta u okvir gola (UEFA ne računa prečke i stative) i isto toliko golova.

Partizan je imao 11 šuteva u okvir gola i nekoliko očajnih kontri...

6 Komentara

REVØLT
Friday, 29.11.2019
13:13

Ne racuna precke i stative iako lopta od njih moze da se odbije u gol sto se vrlo cesto i desava u praksi. Nije donekle nego je gotovo u potpunosti krivo to povlacenje koje je dobrim delom bilo prouzrokovano ocajnim izmenama! Mi smo dali dva gola i potpuno imali utakmicu pod kontrolom, kakvo je ono posle pomracenje svesti?! P.S. PK, necemo proci (i) zbog veoma smesne igre u Mancesteru, i to je isto neuspeh...

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Thursday, 28.11.2019
23:11

AZ 4 šuta u ovkir gola za 180 minuta, Partizan sigurno 15 stopostotnih šansi protiv AZ i isti broj datih golova kao i AZ Alkmar. Niko ne ume ovako da ispadne kao Partizan, još na sve to dođe ona krađa protiv Mančester Junajteda gde je takođe šutnuo samo 1 u okvir gola, a pobedio zahvaljujući sudiji. Možemo da biramo zbog čega smo ispali, da li zbog 10-ak promašenih šansi protiv AZ ili zbog 2 nedosuđena penala protiv Mančester Junajteda.