Bandović kratak i razočaran!
Bez dodatnih pitanja na konferenciji...

Povezane vesti
I dok Matić "sipa" teške reči, Tanjga zaključuje: "Pokazali smo kvalitet prolaskom u finale Kupa"
Voša ponovo u finalu Kupa Srbije, iz TSC-a će imati šta da kažu za svoj poništeni gol
Miroslav i Siniša Tanjga nastavili posebnu porodičnu istoriju "stare dame"
Korać: "Da Novi Sad bude kao Novi Pazar i Kragujevac, svi na "Karađorđe", da zajedno donesemo Kup!
Trener Vojvodine Božidar Bandović razočaran je nakon poraza svoje ekipe od Napretka.
Fudbaleri „stare dame“ izgubili su večeras od Napretka rezultatom 1:2, a Bandović na konferenciji za medije nije krio razočaranje posle još jednog poraza.
"U teškoj smo situaciji posle izgubljene utakmice. Očekivali smo da ćemo igrati protiv niske odbrane i da nećemo imati mnogo prostora. Imali smo u prvom poluvremenu nekoliko situacija da napadnemo po boku, nedostajao nam je bolji završni pas. Posle primljenog gola, brzo smo izjednačili, dominirali, nije bilo mnogo šansi, žurili smo, izgubili smo samopouzdanje i nedopustivo je što nam je nedostajala ta druga lopta i što nismo igrali dobar presing kada izgubimo loptu, pa smo tako dozvolili rivalu da nam stvori šanse i pre gola", rekao je Bandović.
U narednom kolu Vojvodina gostuje ekipi Partizana.
1 Komentara
zoran gost
Razumem da treba vremena da se tim uigra , ali tvoj tim od pocetkasezone plus i evropske utakmice ne igra nikako odnosno igra katastrofalno i ti treneru u pokusaju treba pod hitno da podneses ostavku. Prevelik je ovo zalogaj za tebe. Idi bre u svoju drzavu i tamo treniraj Berane ,Decic Mornar Otrant i ostale.