Bandović: "Prava takmičarska utakmica i pravedni remi"

četvrtak 16.05.2024.
20:05

Trener Voše zadovoljan, okreće se finalu Kupa Srbije.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Trener Vojvodine Božidar Bandović smatra da je današnja podela bodova na "Čika Dači" bila najrealniji rezultat.

Fudbaleri Radničkog 1923 i Vojvodine remizirali su rezultatom 0:0, što je svakako bolji rezultata za Kragujevčane koji su ostali dva boda ispred "stare dame" pred poslednje kolo.

"Mislim da je utakmica imala veliki intenzitet, sa dobrom tranzicijom. Dobro smo ušli u utakmicu, u prvih 20 minuta, imali smo šansu preko Zukića, a potom smo imali problema do odlaska na odmor po bokovima, kod tih drugih lopti gde se nismo dobro postavljali. U drugo poluvreme smo ušli bolje, imali smo tu šansu preko Vukanovića. Kasnije je bilo nekih varnica, ali sve je to bilo u žaru borbe i želji da dođemo do pobede, jer je utakmica imala ogroman značaj. Imali su i oni neke dobre šanse za gol, uzeli smo po bod i čekamo poslednje kolo. I ja i kolega možemo da budemo zadovoljni intenzitetom. Poznajemo se dobro, nije bilo nekih većih iznenađenja i na kraju pravedna podela bodova. Želim im sve najbolje, mi se sada spremamo za finale Kupa Srbije", rekao je Bandović.

Radnički 1923 u poslednjem kolu gostuje Partizanu, dok Vojvodina dočekuje Mladost iz Lučana.