Barselona kvari Zvezdinu računicu, ništa od bivšeg reprezentativca Srbije?

Autor: Ivan Cvetković
subota 14.06.2025.
20:59
Izvor: Sportske.net

Zainteresovani i Španci.

EPA-EFE/ISABEL INFANTES
EPA-EFE/ISABEL INFANTES

Povezane vesti

Crvena zvezda je u jeku priprema tima za novu sezonu, a jedno od imena koje se našlo na spisku želja uprave “crveno-belih” jeste i nekadašnji reprezentativac Srbije Marko Dmitrović.

Generalni direktor Zvezde Zvezdan Terzić najavio je, pak, da dolazak 33-godišnjeg čuvara Leganesa nije tako blizu, a tako nešto naslućuju i mediji na Pirinejima.

Naime, španski Estadio Deportivo preneo je informaciju da je Dmitrović jedna od meta Espanjola koji će ostati bez standardnog čuvara mreže Đoana Garsije.

Isti izvor navodi da je klub u potrazi za novim golmanom pošto se uskoro očekuje Garsijin transfer u Barselonu, te da sportski direktor Espanjola Fran Garagarsa vidi i Srbina kao rešenje.

Funkcioner kluba iz Katalonije dobro je upoznat sa kvalitetima Dmitrovića sa kojim je kao sportski direktor sarađivao u Eibaru, ali kao Garsijini naslednici spominju se još i Leo Roman iz Maljorke, kao i golman Atletika iz Bilbaoa Đulen Agiresabala.

Prednost Dmitrovića jeste činjenica da je ostao bez ugovora nakon što je Leganes ispao iz lige, pa Espanjol neće morati da plati obeštećenje klubu.

☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷

Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.

Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke