subota 22.10.2022.
21:28

Kandidati za plasman u Evropu podelili bodove u Bačkoj Topoli.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Jedan od derbija 16. kola Super lige odigran je večeras na TSC Areni u Bačkoj Topoli, gde su domaći TSC i Čukarički igrali nerešeno, rezultatom 1:1.

Bio je to duel treće i četvrtoplasirane ekipe u Super ligi, a ovim remijem TSC je na trećem mestu zadržao tri boda prednosti u odnosu na večerašnjeg rivala.

Domaći tim je poveo posle kornera koji je Luka Ilić izveo u 25. minutu meča, kada se pred golom gostiju najbolje snašao Petar Ratkov i savladao golmana Mićovića - 1:0.

Čukarički je takođe izjednačio posle prekida, početkom drugog poluvremena, kada je Đorđe Ivanović centrirao, a Uroš Drezgić pogodio za konačnih 1:1.

U finišu meča bilo je dosta nervoze na terenu, najbolji strelac Čukaričkog Mohamed Badamosi je bio u verbalnom sukobu sa pojedinim igračima TSC-a, stvorila se gužva na polovini domaćina, a sudija je sve to rešio žutim kartonima.