Biće posla za sudijske eksperte, vodi Zvezda u Kruševcu!

subota 03.04.2021.
17:29

Mnogima je sumnjivo, šta vi mislite?

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Crvena zvezda vodi u Kruševcu pogotkom Aleksandra Kataija iz kaznenog udarca od 21. minuta utakmice, a penalu je prethodovala situacija koja je zrela za analizu.

Spremo je po mišljenju sudije Šegrta igrao rukom, kamera nije bila dobro postavljena, pa ostaje pitanje da li ga je lopta pogodila u rame ili ruku.

Uglavnom, biće posla za sudijske eksperte.

Samo četiri minuta kasnije, novi gol u mreži Napretka, Ivanić je šutirao, golman domaćih je odbio loptu do Falćinelija koji ne greši za velikih 0:2. Ovoga puta apsolutno ništa sporno nije bilo, pa Zvezda zasluženo vodi u ovim trenucima.