Bjelićić brzo završio sa Pazarom, vraća se na Maltu?
Posle samo šest meseci.

Povezane vesti
Pazarcima bod na Banovom brdu i četvrto mesto na tabeli
Gaćinović čestitao juniorima, najavio još bolji Pazar, pa otkrio šta ga pitaju kad šeta gradom
Stanisavljević kao Inzagi, Preković kao Bufon, Novi Pazar priredio Lalatoviću šok!
''Hajde da ispunimo tribine do poslednjeg mesta'' - Utakmica u Novom Pazaru imaće i humanitarni karakter
Posle samo šest meseci u Novom Pazaru štoper Ognjen Bjeličić mogao bi da se vrati na Maltu i ponovo obuče dres tamošnjeg Hamruna, javlja Times of Malta”.
Bjeličić je prethodne dve sezone proveo u Hamrunu gde je ostavio veliki trag i u oba navrata osvojio šampionat Malte, pa bi trenutno petoplasirani tim u tamošnjem prvenstvu žarko želeo da ga ponovo ima u timu, a navodno je i sam igrač izrazio veliku želju za povratkom.
Srpski štoper je u Novom Pazaru odigrao deset utakmica, a već sutra bi trebalo da ozvaniči novu saradnju sa Hamrunom u koji je 2022. došao iz niškog Radničkog, pre toga je 27-godišnjak igrao za Inđiju,
0 Komentara