Boaći je promašio nemoguće, ovo je morao iskoristiti

subota 22.04.2017.
22:00

Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći imao je sjajnu priliku da u drugom poluvremenu dokrajči Napredak, ali je promašio prazan gol.

Beta/DraganGojić/Ev

Crvena zvezda je vodila sa 1:0 protiv Napretka u Kruševcu, a onda je došao 73. minut utakmice i neverovatan promašaj Ričmonda Boaćija.

Srđan Plavšić je hitro prošao po levoj strani, uputio je centaršut u kazneni prostor gde je bio Boaći, a pridošlica u zimskom prelaznom roku nije uspela da postigne gol iz izgledne situacije.

Obratite pažnju na taj detalj u prilogu.

Inače, Crvena zvezda je slavila sa 2:0 golovima Kange i Plavšića.