"Bomba" Valerija Božinova, pa gol Miroslava Radovića!

sreda 10.08.2016.
18:48

Pogledajte udarac Valerija Božinova sa samog starta meča Javora i Partizana, a zatim i gol Miroslava Radovića u 13. minutu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Partizan gostuje Javoru u okviru četvrtog kola domaćeg šampionata, a već nakon nekoliko minuta stigli su do prve prilike.

Bio je to udarac Valerija Božinova koji je opalio po lopti sa nekih 20-25 metara, a njegov šut je završio malo preko gola.

Pogledajte...

Samo nekoliko minuta kasnije, u 13. minutu, Božinov pogađa prečku, a Miroslav Radović uspeva da odbijenu loptu pošalje u mrežu i da tako postigne svoj prvi gol u dresu Partizana otkako je stigao u stari klub.