Borjanove muke protiv ''Čuke'' - Nekad sa pola terena, a sad direktno iz kornera!

četvrtak 25.05.2023.
21:58

Taj prethodni gol bio je proglašen za gol sezone.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Utakmice Crvene zvezde protiv Čukaričkog na ''Marakani'' verovatno najmanje prijaju golmanu i kapitenu crveno-belih Milanu Borjanu.

Preneli smo nešto ranije, večeras je u finalu Kupa Srbije protiv Čukaričkog Borjan primio gol direktno iz kornera, u 22. minutu ovog meča savladao ga je kapiten Čukaričkog, iskusni Marko Docić.

Čukarički je tim golom poveo sa 1:0 i minimalno vođstvo je zadržao do kraja prvog poluvremena.

A kada su Borjanove utakmice protiv ''brđana'' u pitanju, verovatno se sećate i gola sa pola terena koji je primio u sezoni 2019/20 protiv istog rivala, takođe na ''Marakani''.

Tada ga je na spektakularan način savladao Luka Stojanović, a taj pogodak je zvanično bio proglašen za najlepši gol u sezoni 2019/20.