14:55

Nova pobeda Čukaričkog, identična kao prethodna protiv Rada.

starsport
starsport

Čukarički je u okviru 23. kola Super lige Srbije uspeo da savlada Zlatibor iz Čajetine rezultatom 2:0 (0:0).

Dobro su se držali gosti na današnjoj utakmici, dobro su odigrali prvo poluvreme, ali su pali fizički u nastavku što je iskoristila ekipa Čukaričkog i slavila na kraju zasluženu pobedu.

Čekali smo do 53. minuta do prvog gola.

Bio je prekid, izveo ga je Docić, a pogodio je Šapić.

Konačnih 2:0 postavlja Veljko Birmančević, dobio je loptu nakon odličnog skoka napadača Đorđa Jovanovića, potom i lobovao istrčalog Čubrakovića. Sve se desilo samo dva minuta nakon prvog gola.

Čukarički je ponovo na samo bod zaostatka u odnosu na Vojvodinu na trećem mestu koja ima i utakmicu manje, dok će Zlatibor imati velike probleme u borbi za opstanak u Super ligi Srbije pošto su ostali na poziciji broj 19 koja vodi u niži rang.