"Brđani" dvocifreni, Radonjić bacio "petardu"!

sreda 10.02.2016.
23:17

Fudbaleri Čukaričkog upisali su više nego ubedljiv trijumf u pretposlednjoj proveri u sklopu priprema na Kipru, a nekadašnji član Partizana Nemanja Radonjić postigao je čak pet golova.

partizan.rs
partizan.rs

Superligaš sa Banovog Brda savladao je kiparskog trećeligaša Amatus rezultatom 10:2 (5:2) u pretposlednjoj proveri odigranoj u sklopu priprema za prolećni deo sezone.

Šef stručnog štaba Čukaričkog Zoran Popović pružio je priliku igračima koji do sada nisu imali veću minutažu, a najzapaženiji je bio bivši član Partizana Nemanja Radonjić.

Momak koji je stasavao u Partizanovoj omladinskoj školi postigao je pet golova za "Brđane" na većerašnjoj utakmici, od čega četiri u razmaku od 17 minuta.

Dva gola za "Brđane" postigao je Stefan Dimić, a po jednom su se u listu strelaca upisali Mehmedović, Đurić i Regan.

Poslednju utakmicu pre povratka u Beograd Čukarički će odigrati u subotu protiv jermenskog Bananta.