Brodarac okrenuo Zvezdu, hita ka tituli!

sreda 14.04.2021.
14:50

Iako imaju veoma težak raspored do kraja prvenstva, ekipa Brodarca je pokazala da se radi o veoma kvalitetnoj ekipi danas u derbiju protiv Crvene zvezde.

prodirectsoccer.com

Omladinci Brodarca pobedili su Crvenu zvezdu u derbiju prolećnog dela šampionata 2:1 (1:1) i tako pobegli na pet bodova prednosti u borbi za titulu.

Zvezda je odlično počela meč, već u 9. minutu je povela fantastičnim golom Nikole Mituljkića, ali nije izdržala do kraja poluvremena.

Domaćin je izjednačio preko Miladinovića koji je iskoristio grešku odbrane crveno-belih u 42. minutu, a u nastavku je isti igrač ponovo pogodio za konačnih 2:1, igrao se 61. minut.

Na devet kola do kraja, Brodarac ima 72 boda, Crvena zvezda je ostala na 67, Partizan je treći sa 64.

BRODARAC: Nović, Mitrović, Misić, Jovanović, Pražić, Ilić, Luković, Nešić (Rašljanin), Miladinović (Rak), Stojanović (Lada), Mladenović (Dragojlović) (Paić).

CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Krstić (Radojević), Petrović (Pirgić), Leković, Lukić, Pantić (Stojanović), Ćurić (Bačanin), J.Mituljikić, Kahvić, Knežević, N.Mituljikić.