Bukari spreman za odlazak, Lučić odmah za njim?
Osman Bukari je jedan od igrača koji bi mogli ove zime da napuste ekipu iz Ljutice Bogdana.
Povezane vesti
Pančev žali za Junajtedom: "Ferguson je obožavao Zvezdu, a Inter je bio smrt za napadača"
Milojević izbacio Kangu i Pešića sa treninga pa otkrio kako je Duško Ivanović "uticao" na njegov odlazak
Terzić demantovao Ruse: "Nije tačno da je Dejan Stanković išta govorio..."
Elšnik o mogućem odlasku iz Zvezde, samo jedna stvar ga može zadržati!
Kako jutros prenosi "Žurnal", postoji veliki broj fudbalera Crvene zvezde koji očekuju odlazak, a prvi među njima jeste Osman Bukari.
Ovaj fudbaler je bio jedan od najboljih u redovima crveno-belih u protekle dve sezone, i u Ligi šampiona je dokazao da se radi o kvalitetnom fudbaleru i Crvena zvezda sigurno na stolu ima brojne ponude za ovog krilnog igrača.
Navodno je Bukarija na "večitom derbiju" pratilo više od 10 predstavnika klubova, a pitanje koje se postavlja u ovom trenutku jeste za koliko novca bi mogao da ode.
Pored Bukarija, pisali smo vam juče o ponudi za Miloša Degeneka koja je odbijena od korejskog kluba, a na leto ugovori ističu Zoranu Popoviću, Aleksandru Kataiju, Aleksandru Dragoviću, Nemanji Milunoviću i Naseru Đigi.
Ponuda postoji i za Vladimira Lučića.
Krilni igrač crveno-belih je imao veliku minutažu u prethodnom periodu kod Baraka Bahara i mogao bi da promeni sredinu imajući u vidu da se za njegove usluge interesuje tim iz MLS lige, Nju Ingland.
Svakako, Zvezdu očekuje prodaja nekoliko prvotimaca jer je gužva praktično u svakoj liniji tima, a u prolećnom delu sezone crveno-beli će odigrati najviše 21 utakmicu.
0 Komentara