Crnogorci pišu, Partizan krenuo po 17-godišnjeg bisera Budućnosti!

Autor: Ivan Cvetković
sreda 24.12.2025.
13:00
Izvor: Sportske.net

Fudbaler nezadovoljan u Podgorici.

FK Buducnost Podgorica
FK Buducnost Podgorica

Povezane vesti

Partizan bi tokom prelaznog roka mogao da angažuje mladog veznog igrača Lazara Savovića iz Budućnosti, prenosi lokalni CG Fudbal.

Sedamnaestogodišnji fudbaler iz Podgorice važi za jednog od najtalentovanijih mladih igrača u regionu, a njegov status u Budućnosti trenutno je neizvestan zbog nesuglasica oko produžetka ugovora. 

Savović je suspendovan pošto nije prihvatio ponuđene uslove za nastavak saradnje, iako ima važeći ugovor sa crnogorskim klubom do januara 2027. godine.

U takvoj situaciji, Budućnost bi mogla da pokuša da ostvari finansijsku dobit transferom mladog fudbalera, a Partizan je prepoznat kao jedan od klubova koji ozbiljno prate njegovu situaciju već ove zime jer u januaru puni 18 godina. 

“Crno-beli” su u potrazi za mladim igračima sa potencijalom za dugoročni razvoj, a Savović se uklapa u taj profil.

Kako se navodi, u narednim danima mogu se očekivati konkretniji razgovori između dva kluba, dok će Budućnost nastojati da obezbedi što povoljnije uslove eventualnog transfera.

Partizan se povezivao i sa dolaskom Lazara Mijovića iz Budućnosti, ali sva je prilika da će 22-godišnji fudbaler pojačati Čukarički.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke