Čukarički ne ume protiv IMT-a, Luković osvojio Banovo brdo!

ponedeljak 18.12.2023.
20:00

Sjajni Miloš Luković svojim devetim golom u sezoni doneo velika tri boda IMT-u!

2023 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Posle 3:0 u prvom delu sezone na svom terenu, IMT je večeras i na Banovom brdu uspeo da savlada ekipu Čukaričkog!

U poslednjoj utakmici 19. kola Superlige, ''traktoristi'' su večeras trijumfovali rezultatom 1:0, što im je šesta pobeda od početka sezone, kojom su se probili na deseto mesto na tabeli sa 20 osvojenih bodova.

Čukarički je pretrpeo šesti poraz i ostao je na šestom mestu sa 26 osvojenih bodova.

IMT je poveo u 40. minutu golom Miloša Lukovića. Bio je to odličan kontranapad gostiju, brza akcija, na kraju Krstić odlično centrira sa desne strane, a Miloš Luković zahvata glavom tu loptu i šalje je u mrežu nemoćnog golmana Belića - 0:1.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Čukarički je imao odlilnu priliku za izjednačenje, Mihajlo Cvetković je ušao u kazneni prostor, šutirao iskosa sa leve strane u suprotni ugao, ali je stativa spasila goste u ovoj situaciji.

Čukarički je imao inicijativu, znatno duži posed lopte, ali je nedostajala prava završnica, pa je domaći tim imao samo dva šuta u okvir gola. IMT je do kraja meča igrao čvrsto u odbrani i znalački je sačuvao minimnalnu prednost.