19:10

Odlična provera ''brđana'' pred start nove sezone.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Čukaričkog danas su imali najjaču proveru od početka priprema.

Rival im je bio šampion Češke, ekipa Sparte iz Praga, a njihov duel je završen bez pobednila, rezultatom 1:1.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a posle jedanaest minuta igre u nastavku Sparta je povela lepim golom Haraslina. Izjednačenje je usledilo samo četiri minuta kasnije, u 60. minutu, kada je Tomović na asistenciju Nikčevića pogodio za konačnih 1:1.

Za ''brđane'' je nastupio i kapiten Marko Docić koji se oporavio od operacije slepog creva, a današnji meč bio je prilika i za susret sa bivšim igračima Čukaričkog Veljkom Birmančevićem i Dimitrijem Kamenovićem koji sada igraju za Spartu.

ČUKARIČKI: Filipović (od 57. Belić), Tošić, Stevanović (od 72. Docić), Tomović (od 64. Vidosavljević), Ivanović (od 27. Adžić, od 82. Spasojević), Sisoko (od 64. Miladinović), Badamosi (od 72. Ze Mario), Drezgić (od 22. Subotić, od 85. Kovačević), Ćalasan (od 64. Serafimović), Nikčević (od 64. Rogan), Kovač (od 58. Stanković).

SPARTA PRAG: Vorel, Kairinen, Kuhta, Birmančević, Sadilek, Haraslin, Sorensen, Panak, Vizner, Rineš, Krejči. Igrali su još: Surovicki, Minčev, Danek, Hojer, Laći, Pešek, Vidra, Ševčik, Zeleni, Kukucka, Šejk.