Čukarički svestan teškog puta i uslova koji ih čekaju u Azerbejdžanu
Spremni su za izazov.
Povezane vesti
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Železničar ne staje - Došlo i drugo letnje pojačanje, štoper iz Bazelove akademije
U Kragujevcu ne staju, promene na svim nivoima, a najnovija je - Dejan Joksimović!
Železničar doveo Čelsijevog pitomca kao prvo letnje pojačanje!
Fudbaler Čukaričkog Nikola Čolić ocenio je danas da je njegov tim bolji od azerbejdžanskog Sumgaita, protiv koga igraju u kvalifikacijama za Ligu konferencija, ali da "to moraju da dokažu na terenu".
"Znamo šta nas čeka, koliki put treba da pređemo, znamo kakvi će biti vremenski uslovi u Azerbejdžanu. Ali, spremni smo na sve, polako 'nameštamo' glavu za taj meč, a siguran sam da ništa ne može da nas iznenadi. Značilo nam je i to što smo odložili meč u Novom Pazaru, tako da je fokus samo na evropskom susretu", rekao je Čolić za klupski sajt.
Čukarički i Sumgaita odigrali su nerešeno 0:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija, a pred revanš meč Čolić je rekao da njegovom timu nedostaje "smirenost u završnici".
"Ukoliko to popravimo i ukoliko budemo koristili prilike u revanšu, neće biti problema", ocenio je Čolić.
O eventualnom plasmanu u treće kolo i narednom protivniku mladi ofanzivni vezista Čukaričkog nije želeo da priča, a fokus je, prema njegovim rečima, samo na utakmici u Sumgaitu.
"Ukoliko odradimo posao onako kako treba, tek onda možemo da pričamo o Hamarbiju ili Mariboru. Ponavljam, najbitnije je da popravimo ono što nije valjalo, a to je završnica, biće nam potrebno mnogo više koncentracije, moramo da zadržimo smirenost", istakao je Čolić.
Revanš utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija izmedju azerbejdžanskog Sumgaita i Čukaričkog igra se u četvrtak u 18.00.
0 Komentara