Čukaričkom treće pojačanje stiglo iz SAD!
Posle domaćih fudbalera, stigao i Senegalac.
Povezane vesti
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Još jedna promena u Radničkom, Joksimović izabrao Otaševića
Senegalski fudbaler Hamadi Diop novi je igrač Čukaričkog, preneo je danas klub sa Banovog Brda.
Diop igra na poziciji levog beka i u Čukarički stiže iz američke MLS lige, gde je nastupao za Šarlot.
"Hamadi Diop je nastupao za ekipu Aguilas iz Monteverdea (Florida) u mlađim kategorijama, potom je karijeru nastavio u Klemson tajgersima, odakle je usledio dolazak u Šarlot, odnosno razvojni tim ove ekipe, Kraun legasi. Diop je na MLS draftu 2022. godine izabran upravo od Šarlota u prvoj rundi", preneo je klub.
On je treće pojačanje Čukaričkog u ovom prelaznom roku, pošto su u ekipu stigli golman Nikola Mirković i desni bek Miloš Cvetković.
0 Komentara