Čukina rapsodija na Banovom brdu, Proleter ispraćen sa šest golova u mreži!

petak 22.10.2021.
19:54

Odlična igra domaće ekipe u drugom poluvremenu.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Proleter na domaćem terenu sa 6:1 u okviru 14. kola Super lige Srbije.

Izabranici Saše Ilića su poveli već u četvrtom minutu kada je pogodio Nemanja Tošić, da bi u 31. minutu prednost udvostručio Marko Rakonjac.

Novosađani su dva minuta kasnije uspeli da smanje zaostatak preko Evandra, ali je nakon toga usledila sjajna igra "brđana" u drugom poluvremenu.

Asmir Kajević pogodio je sa penala u 51, a osam minuta kasnije svoj drugi gol dao je Rakonjac.

U strelce se upisao i Stefan Šapić u 62, da bi Mihailo Baić postavio konačan rezultat u 75. minutu, smao tri po ulasku u igru.

Čukarički se nalazi na trećem mestu Super lige Srbije sa 25 bodova, dok je Proleter osmi sa 17.