Dačić sa ''večitima'' o ''dužnostima i obavezama''

Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 04.08.2025.
23:45
Izvor: Beta

Sastanku prisustvovali i predstavnici FSS.

Pedja Milosavljevic/Starsport.rs ©/2025
Pedja Milosavljevic/Starsport.rs ©/2025

Povezane vesti

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić sastao se danas sa predstavnicima Fudbalskog saveza Srbije, Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije, i fudbalskih klubova Crvena zvezda i Partizan, sa kojima je razgovarao o "preciziranju budućeg postupanja Ministarstva i odgovornih lica za organizaciju sportskih priredbi".

Sastanku su prisustvovali i direktor policije Dragan Vasiljević, kao i rukovodioci svih linija rada koje su uklјučene u preduzimanje mera obezbeđenja sportskih priredbi, a akcenat je stavljen na "obaveze organizatora u skladu sa pozitivno pravnim propisima".

Iz MUP-a su naveli da je takođe još jednom "apostrofirano i ukazano na dužnosti i obaveze svih subjekata koji su uklјučeni u obezbeđenje sportskih priredbi".

"Ministarstvo unutrašnjih poslova će, i u narednom periodu, kao i do sada, svojim angažovanjem i postupanjem očuvati stabilan javni red i mir na teritoriji Republike Srbije", navodi se u saopštenju.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke