De Medina došao po titulu sa Partizanom!
Razgovor sa trenerom Duljajem je bio presudan za dolazak u Partizan.
Povezane vesti
Čakar ne krije da je teško: "Ali mi smo Partizan, moramo pobednički da idemo"
''Sašu Ilića za trenera Partizana, dajte mu pet godina da napravi nešto!''
"Mijatović želi to što je uradio Terzić! Trener Partizana? Mene su zaobilazili..."
Potvrđeno, u pobedonosnom golu OFK Beograda u Humskoj ničeg spornog
Kao i u slučaju Frenka Kanutea, na primer, koji je ovog leta istakao da je posle razgovora sa trenerom Igorom Duljajem doneo odluku da pojača Partizan, sličnu priču je u prvoj izjavi za klupski sajt Partizana ispričao i novi štoper crno-belih Natan de Medina koji je juče potpisao ugovor na dve godine.
''Za moj dolazak u Partizan je bio presudan moj odnos sa šefom stručnog štaba - Duljajem i moj osećaj da treba da dođem. Obišao sam i stadion, sportski centar, dugo razgovarao sa njim i na kraju sam potpisao. Takođe je bilo presudno to što znam da je Partizan veliki klub.
Pratio sam ga kroz evropska takmičenja svih ovih godina, bilo da je igrao u Ligi Evrope ili Ligi konferencije. Partizan je igrao i sa Anderlehtom koji je moj bivši klub, tako da sam dobro upoznat sa njegovom istorijom'', izjavio je De Medina, koji je rođen u Briselu, a u Anderlehtu je počeo karijeru.
Partizan je njegovim dolaskom rešio ključno pitanje na poziciji štopera, gde je trener duljaj imao mali izbor igrača posle odlaska Igora Vujačića u Rubin.
''Ja sam kao centralni bek jak i snažan, brz sam i mogu da 'otvaram' igru iz zadnje linije'', pohvalio se doskorašnji fudbaler nemačkog Braunšvajga.
Ono što navijače najviše zanima je kada će biti spreman da zaigra. Bliži se i večiti derbi...
''Nisam igrao nekoliko meseci, zato prvo krećem sa treninzima uz tim sledeće nedelje, a onda ću se potruditi da se nađem na terenu što pre.
Boriću se za klub i daću najbolje od sebe da budemo šampioni ove godine'', optimistički je poručio Medina.
0 Komentara