Debakl Napretka u Kruševcu, odoše bodovi na Karaburmu!

subota 23.08.2014.
21:29

Fudbaleri OFK Beograda deklasirali su domaću ekipu Napretka u Kruševcu, što je prva pobeda ''Romantičara'' od početka sezone.

Strelci u domaćem šampionatu danas su vrlo raspoloženi, a kada je u pitanju meč u Kruševcu, između Napretka i OFK Beograda, to se posebno odnosi na goste sa Karaburme.

Ekipa Dejana ''Švabe'' Đurđevića slavila je rezultatom 4-2, a sve je praktično bilo rešeno već u prvih pola sata igre!

Golovima Paločevića i Čavrića OFK je posle samo pet minuta igre vodio sa 2-0 i od tog početnog šoka domaći nisu uspeli da se oporave.

Na isteku prvih pola sata igre, Čavrić je svojim drugim golom učinio prednost ''Romantičara'' još ubedljivijom, da bi Mićić u finišu prvog poluvremena vratio kakvu-takvu nadu Kruševljanima.

Ali, tek što je počelo drugo poluvreme, Gajić je prednost gostiju uvećao na 4-1, da bi konačan rezultat postavljen u poslednjim trenucima nadoknade vremena, kada je Napredak uspeo da ublaži poraz. Strelac je ponovo bio Mićić.

OFK-u je ovo prva pobeda od početka sezone, sada ima ukupno četiri boda, dok je Napredak ostao na onom jednom, iz prošlog kola protiv Radničkog u Kragujevcu.