Debi Olanjinke i Krasoa, Lučić je potencijalno otkrovenje - Zvezda odlična protiv Borca!

19:47

Zvezda polako slaže kockice za novu sezonu. Glazer i Vasiljević bez ikakvog posla.

STARSPORT
STARSPORT

Druga pobeda Crvene zvezde u okviru priprema za novu sezonu, ovoga puta su na stadionu "Radomir Antić" u Užicu savladali Borac iz Banjaluke sa 2:0 (1:0). Veliki je bio i broj navijača koji su došli da gledaju ovu utakmicu, pa je bila prava praznična atmosfera.

Prvo poluvreme je proteklo bez mnogo šansi, Borac nije pretio, dok je Zvezda vrlo brzo stigla do prednosti.

Igrao se 8. minut kada je Stefan Mitrović gradio sebi prostor za šut sa leve strane, uputio je odličan po zemlji, a od golmana Borca se lopta odbila u mrežu, bilo je i sreće za Zvezdu u ovoj situaciji.

Bez mnogo šansi i za crveno-bele do kraja poluvremena, iako je Zvezda imala loptu u svom posedu.

Vredno pomena jeste i da je Prucev morao da napusti teren zbog povrede, umesto njega je ušao Lučić i uneo je dosta živosti u igru.

Borac baš nije imao šansu, retko su i prelazili na polovinu beogradskog tima.

Od starta drugog poluvremena praktično je visio gol u mreži Borca.

Vladimir Lučić je uspeo da povisi na 2:0. Bila je to odlična akcija Crvene zvezde, igrao se 69. minut, Šljivić je levicom poslao upotrebljivu loptu za Lučića koji pravi odličan trzaj glavom za novi gol u mreži Banjalučana.

Od 74. minuta u igri su bile i novajlije, Olanjinka i Kraso, dva fudbalera koja bi mogla da budu od ogromne koristi za crveno-bele u Ligi šampiona.

Upravo je Olanjinka imao veliku šansu u 87. minutu posle dodavanja Krasoa, ali je poslao loptu preko gola.

Ono što valja napomenuti jeste da je Bahar pokušao sa Nikolićem kao levim bekom danas.

FK Crvena zvezda: Glazer (Vasiljević), Nedeljković (Vigo), Dragović (Milunović), Eraković (Leković), Rodić (Nikolić),  Stamenić (Ado), Kanga (Mijailović), Ivanić (Šljivić), Prucev (Lučić), Mitrović (Olanjinka), Mijatović (Kraso).

FK Borac Banjaluka: Ćetković, Kvržić, Račić, Jokić, Pejović, Predragović, Fićović, Blagaić, Lukić, Kortez, Hrelja.