''Delije'' presrećne zbog Lazetića, ali ima i onih koji su se baš naljutili! /TVITOVI/

subota 16.10.2021.
18:07

Različite reakcije mogu se videti posle današnje ubedljive Zvezdine pobede u Lazarevcu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Crvena zvezda je, bez obzira na loš teren u Lazarevcu, deklasirala Kolubaru sa 7:1, a čak šest golova postigla je u prvom poluvremenu, uz promašen jedanaesterac Gelora Kange.

Drugo poluvreme bilo je rutinsko odrađivanje posla, ali to ne važi za 17-godišnjeg napadača Crvene zvezde Marka Lazetića koji je željno iščekivao svoj golgeterski prvenac u Superligi i dočekao ga je u samom finišu meča kada je postavio konačnih 7:1 za Zvezdu.

U poluvremenu su mogle da se vide prognoze Zvezdinih navijača da će tim Dejana Stankovića večeras dati i svih deset golova, a s obzirom da se to nije desilo pošto je Zvezda ''smanjila gas'' u drugom poluvremenu, ima čak i oštrih kritika na Tviteru zašto crveno-beli nisu nastavili u ritmu iz prvih 45 minuta.