''Delije'' prozivaju sudiju zbog dva penala, ima i kritika na račun pojedinih igrača

četvrtak 08.07.2021.
23:18

Kakvi su utisci posle generalne probe?

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Crvena zvezda je večeras u Gracu remizirala sa domaćim Šturmom, 1:1, u poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone.

Zvezda je rano povela golom Bena, a domaći su do izjednačenja stigli u 82. minutu pogotkom Kiteišvilija iz jedanaesterca. Bio je to drugi penal za Šturm u ovom meču, prvi je odbranio Borjan početkom drugog poluvremena, kada je zaustavio Janšerov udarac sa bele tačke.

Navijači su, kao i trener Stanković, zadovoljniji igrom u drugom poluvremenu, iako je Zvezda u tzom delu igre ispustila minimalnu prednost. Crveno-beli su u drugih 45 minuta stvorili mnogo više prilika za gol i bili znatno opasniji i konkretniji nego u prvom delu igre.

Ono što je Zvezdine pristalice iznerviralo jesu odluke sudije da dosudi dva pomenuta penala, a sudeći po komentarima na društvenim mrežama, nije ih impresionirao ni Filipo Falko, koji je u fnišu propustio stopostotnu priliku da donese pobedu srpskom šampionu.