''Delije'' udarile na Stanojevića, odgovoriće im danas u direktnom prenosu, ali pre toga će Deki imati šta da kaže!
Da li će ovim samo dodatno motivisati trenera Partizana?

Povezane vesti
''Brojimo sitno'' do početka 167. večitog derbija koji je zakazan za subotu od 18 časova na našem najvećem stadionu.
Crvena zvezda u utakmicu ulazi sa dva boda prednosti i ako pobedi samo čudo će je sprečiti da osvoji petu uzastopnu titulu, ili šestu ako brojimo i onu iz 1946. koja joj je priznata u ovom periodu.
Partizan je bio u mnogo lagodnijoj poziciji pre mesec i po, kada je na ''Marakani'' gostovao sa pet bodova prednosti, ali u tom meču trener Stanojević je pravio greške i u izboru igrača kako je sam priznao, ali i u načinu igre, jer crno-beli nisu pokazali jasno opredeljenje šta, zapravo, žele u tom derbiju, što je Zvezda umela da kazni.
Međutim, sve veće probleme Partizan ima i sa efikasnošću, pa za razliku od jesenjeg dela sezone, sada mnogo veću pažnju u Humskoj pridaju sudijskim odlukama koje su bile na njihoviu štetu u mečevima sa Napretkom i Čukaričkim, kada su ostali bez ukupno četiri boda.
VAR tehnologija nije pomogla crno-belima da se te greške isprave u toku pomenutih mečeva, pa je, očekivano, ovog proleća mnogo nezadovoljstva u Humskoj kada je u pitanju suđenje u Superligi.
Burne reakcije trenera Stanojevića uoči 167. derbija su iskoristili Zvezdini navijači koji su pokušali da ga isprovociraju lepljenjem plakata po Beogradu, na kojima je Stanojević ''obučen'' u ludačku košulju, uz poruku ''Ne radi VAR''.
Ne pamti se kada je jedan trener ''večitih rivala'' provociran na ovaj način, a Stanojević će priliku da odgovori Zvezdašima imati danas u 13 časova i 30 minuta, uz direktan TV prenos na Arena Premium 1 kanalu, kada će održati konferenciju za medije pred derbi.
Ali, pre toga će se oglasiti trener Crvene zvezde Dejan Stanković, čija konferencija za medije počinje tačno u podne, takođe uz direktan TV prenos na Arena Premium 1.
0 Komentara