"Dizelka" radi i u Pančevu, Ćurić srušio IMT!
Treći trijumf Železničara od početka sezone.
Povezane vesti
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Još jedna promena u Radničkom, Joksimović izabrao Otaševića
Fudbaleri Železničara savladali su u Pančevu ekipu IMT-a iz Novog Beograda rezultatom 2:1 u okviru petog kola Super lige Srbije.
Izabranici Marka Savića ostvarili su večeras treću pobedu u sezoni što im je donelo peto mesto u domaćem šampionatu posle nekompletnog kola.
"Dizelka" je povela u 12. minutu posle odličnog slobodnog udarca Matije Mitrovića koji je savladao Belića sa oko 25 metara udaljenosti.
Nije se IMT predavao, pa je uspeo da izjednači u 41. minutu kada se odlično snašao sa ivice kaznenog prostora i zatresao mrežu rivala.
Drugo poluvreme donelo je jalovu terensku inicijativu domaće ekipe koja je ipak uspela da stigne do novog vođstva u 72. kada je posle dodavanja Cvetković gol postigao Marko Ćurić.
IMT je nakon večerašnjeg poraza ostao na 15. poziciji sa dva osvojena boda.
0 Komentara