Dobra igra ofanzivne Srbije, SMS za prednost u Dablinu! (POLUVREME)

21:31

Za sada, sve protiče po planu.

FSS
FSS

Posle prvih 45 minuta meča u Dablinu, Srbija vodi protiv Republike Irske rezultatom 1:0.

"Orlovi" su krenuli veoma ofanzivno od samog početka meča, pa su prvi i zapretili preko Vlahovića koji je imao odličnu priliku kada se istakao golman domaće ekipe Bazunu.

Ipak, on nije mogao da pomogne svojim saigračima u 20. minutu, Dušan Tadić je odlično izveo korner na prvu stativu gde se našao Sergej Milinković Savić koji je sjajno reagovao glavom i zatresao mrežu Iraca.

Imali su i domaći svoju priliku pre toga kada je probao Hendrik, a u finišu Mitrovićev šut je odlično odbranio Bazunu.

Za sada sve funkcioniše kako treba, jasan je fokus na napad, ali nakon vođstva treba očekivati nešto oprezniju igru u nastavku meča pošto je bilo nekoliko grešaka u odbrani.