Đorđević: "Zaslužili smo bod, da je više stadiona kao što je ovaj..."

Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Trener Voše nakon poraza u Bačkoj Topoli.

fkvojvodina.rs

Trener Vojvodine Slavoljub Đorđević smatra da je njegova ekipa danas zaslužila makar bod u Bačkoj Topoli.

TSC je pobedio „staru damu“ rezultatom 1:0, ali Đorđević ističe da je njegov tim morao da povede u finišu prvog poluvremena, kada je Bastajić u jednom napadu imao dve stopostotne šanse.

"Čestitam fudbalskom klubu TSC na ovakvom lepom stadionu. Daj Bože da u Srbiji bude što više ovakvih stadiona, jer bi to približilo srpski fudbal Evropi. Što se tiče same utakmice, dan pre meča imali smo nekih ozbiljnih problema zbog čega smo morali da tumbamo tim. Ovo je bio pravi derbi, bilo je tvrdo i sa jedne i sa druge strane. Mislim da smo morali da damo gol u prvom poluvremenu iz stopostotne šanse, nakon čega smo kažnjeni odmah na početku drugog dela igre. Nakon toga fudbala više nije bilo. Bilo je dosta valjanja, nefudbalskih stvari, ali čestitam domaćinu na pobedi. Zaslužili smo makar bod, ali idemo dalje", rekao je Đorđević.

U narednom kolu Vojvodina dočekuje Radnički iz Niša.