E, sad je i proslavio kako treba - Novi gol Pešića, Zvezda na pragu nove duple krune!

četvrtak 25.05.2023.
22:47

Stvari polako dolaze na svoje mesto kada je Zvezda u pitanju.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Finale Kupa Srbije ušlo je u sam finiš, a Crvena zvezda je u drugom poluvremenu uspela da napravi preokret protiv Čukaričkog na ''Rajku Mitiću''.

Gosti sa Banovog brda su prvo poluvreme rešili u svoju korist golom Docića direktno iz kornera, ali je Zvezda pred kraj tog dela igre počela da stvara veliki protisak pred golom gostiju, to je nastavila da čini i u drugom poluvremenu i to joj se isplatilo.

Preneli smo ranije da je Pešić u 61. minutu izjednačio na 1:1 i pritom imao manji konflikt sa Dragovićem tokom slavlja, a petnaest minuta kasnije je Zvezdi doneo i potpuni preokret.

Ovoga puta brza akcija Bukarija i Ivanića koji šalje loptu u desnu stranu kaznenog prostora, odakle Pešić pogađa bliži ugao za 2:1 u korist crveno-belih! Taj gol je proslavio i sa igračima na terenu, ali i sa onima sa klupe.

Mogao je Čukarički do izjednačenja u 81. minutu, ali je stativa spasila Zvezdu posle centaršuta Docića iz slobodnog udarca.