Elšnik: ''Menjali smo dosta, raspali smo se na kraju''

utorak 22.10.2024.
20:59

Slovenac prvi izašao pred kamere posle meča.

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Crvena zvezda je večeras pretrpela težak poraz u Monaku. Domaći tim je slavio sa 5:1, pa srpski šampion ni posle tri odigrana kola nema nijedan osvojen bod.

Kako je večerašnju utakmicu video Zvezdin vezista Timi Maks Elšnik?

''Sigurno jedna od težih utakmica. Bili su agresivni, a mi se nismo držali nekog našeg plana igre. Gol na kraju poluvremena nas je presekao, bilo bi dosta lakše da je ostalo 1:1.

U nastavku smo previše tražili lopte u sredinu, a oni su bili su jako agresivni i opasni po gol''.

U kojoj meri je povreda Bruna Duartea u uvodnim minutima meča poremetila Zvezdinu koncepciju igre?

''Sigurno je to malo promenilo stvari, ne znam kako bi bilo sa njima. Šerif je trebalo da se bije gore sa njima, da zadržava lopte, a Bruno bi pokušavao da pokupi te druge lopte...

Menjali smo dosta, na kraju smo Silasa stavili na desetku sa beka, bilo je i dosta povreda. Na kraju smo se raspali, a to ne bi smelo da se dešava'', izjavio je slovenački reprezentativac.